Mimari Hizmetler

“Müşterilerinin talebi doğrultusunda, kendi gustosunu da öne sürerek ortak bir mekan yaratırken; fonksiyonellik ve estetik kriterleri bir arada kullanmaya özen gösterir.

Kargün Home olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi duvar dekorasyon ürünlerimizde de tasarım ve üretim süreçlerinde bu özdeyişten ilham alınarak imal edilmiş  ürünler arasından itina ile seçeriz.

Özenle seçilmiş  ürünleri size en iyi hizmet kalitesiyle sunarız.

Evinizi bir tuval gibi görürüz. Duvar Dekorasyon ürünlerimiz ile evinizi, tutkulu bir ressamın fırçasından çıkan sanatsal ve estetik bir resim tablosuna dönüştürürüz.

Çünkü Kargün Home şık ve estetik mekanlara yakışacak ürünler sunar…

İç Mimar Neler Yapar?

İç mimar kişilerin yaşam alanlarını kullanışlı ve görsel anlamda şık hale getirmek için farklı eşya ve aksesuarları bir araya getirerek  tasarım yapan kişidir.

İç Mimari;

İç mimari tasarım herhangi bir mekanın içini tasarlama sürecine denir. Alanların verimli ve şık kullanılmasına yönelik yapılan iç mekan tasarlamaları, planlama, estetik ve teknik çözümler sonucu başarıya ulaşır.

İç mimarlık olarak adlandırılan tasarım ve sonuç süreçlerinin tamamı kişilere işlevsel yaşam alanları katmak ve görsel ambiyansı sağlamak için yapılır. Pek çok faktör iç mekan tasarımında rol oynar.

  • Renk, ışık, biçim (Görsel Faktörler)
  • Yüzey, şekil, doku (Dokunsal faktörler)
  • Gürültü, yankı (İşitsel faktörler)